Fidan Yetiştirme Tesisimiz

Fiyat : 5 TL

DİYARBAKIR YENİŞEHİR VE ERGANİ İLÇELERİNDE SERTİFİKALI VE AŞILI MEYVE FİDANI ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZ 5 YILDAN BERİ KALİTELİ VE GÜVENİLİR ÜRETİMİNE DEVAM ETMEKTEDİR. TÜPLÜ VE AÇIK KÖK OLARAK DEVAM EDEN ÜRETİMLERİMİZ ÇEŞİTLER BAZINDA STANDART, YARI BODUR VE BODUR OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR.
ÜRETİM VE TEDARİK PORTFÖYÜMÜZDE BULUNAN ÜRÜNLER;
BADEM, KAYISI, ŞEFTALİ, KİRAZ ,ELMA, ARMUT, AYVA, NEKTARİN ,DUT, NAR, VİŞNE, ERİK, ASMA (ÜZÜM FİDANI), CEVİZ, TRAZON HURMASI (CENNET HURMASI), ZEYTİN VE SÜS BİTKİLERİ FİDANLARI

TÜRKİYE' NİN HER YERİNE KARGOYLA GÖNDERME İMKANI

BAHÇE KURULUMUNDA BİRKAÇ ÖNEMLİ KRİTER BULUNMAKTADIR

1) TÜRÜ VE ÇEŞİDİNE DOĞRU FİDAN SEÇİMİ ( BÖLGEYE, İKLİME VEYA TOPRAĞA DİKKAT EDİLMEMESİ HALİNDE DOĞRU ÇEŞİT DAHİ SONUÇ VERMEZ)

2) SAĞLIKLI FİDAN VE UYGUN ANAÇ SEÇİMİ ( ÜLKEMİZDE YAPILAN DENETİMLERİN YETERLİ SONUÇ VERMEMESİ NEDENİYLE FİDAN ÖZELLİĞİ TAŞIMAYAN MATERYALLER AŞISIZ VE SERTİFİKASIZ OLARAK SATILMAKTADIR.

FİDAN SATIN ALIRKEN TÜRE ÇEŞİDE ANACA FİDANININ AŞILI OLUP OLMADIĞINA VE SERTİFİKASININ OLMASINA, FİDAN SATIN ALDIĞINIZ FİRMANIN ÜRETİCİ OLUP OLMAMASINA SATICI İSE SATIŞ BELGESİNİN OLUP OLMADIĞINA DİKKAT EDERSENİZ DOĞRU ÜRETİM İÇİN 1 ADIM ÖNDE OLURSUNUZ.

BADEM FİDANLARI 1+1 YAŞ SERTİFİKALI VE AŞILI 1. SINIF VE 1. BOY

HER TÜRLÜ MEYVE FİDANI ÜRETİM VE TEDARİK

FİDAN